..................Doufám, že se vám tu líbí! ;D...............

Posedlá lentilkami

21. července 2008 v 9:25 | Adminka;D |  Stories....
Tohle je double povídka. Děj píšu tak, jak ho prožívali oba hrdinové...
Nejdřív z pohledu Mary:

Sedla jsem si pod strom. V hlavě jsem měla uplně vygumováno. Skládala jsem mozaiku z lentilek.
Najednou mě někdo chytil za ruku. David. Uvědomila jsem si, že celou dobu leží vedle mě na trávníku. Povzdychla jsem si.mého vzdychu si ani nevšiml, jenom mi mlsně zíral na nohy. Počkat...?! Na nohy?!?! Pomyslně jsem se plácla do čela. Vedle mých nohou ležely lentilky, respektive moje umělecká mozaika z lentilek. Zděsila jsem se. On si dělá chutě na moje lentilky?! Nemohla jsem tomu uvěřit. David, člověk, kterému jsem věřila!!!Proto vedle mě sedává. Jde mu jenom o ty lentilky. Otočila jsem se k němu. Začala jsem ho nenávidět. On chce moje lentilky!!! "Vypadni!" Zařvala jsem z plných plic "Vypadni ty kreténe" David na mě jenom zíral. Já už ale byla v ráží. Opovažoval se dělat si chutě na moje lentilky!!! Začala jsem z kapsy dolovat nůž. Zrádce jeden! David už se ale hrabal na nohy. Utíkal. Rychle pryč, pryč ode mě a mých lentilek.


A teď David:

Byla tak přítulná. Zažili jsme spolu tolok krásných chvil. Odpoledne, po úžasné polední přestávce za přístřeškem na kola, jsme si šli sednout pod náš oblíbený strom. Sedávali jsme tu ...no odjakživa...Vlastně, když se pořádně zamyslím, mohly to být tak dva týdny, tehdy jsme se totiž seznámili. Lehl jsem si vedle ní na trávník. Začala si něco mumlat. Začal jsem se bát. Trpěla závažnou psychickou chorobou. Já měl být její ochránce. Byl jsem placen jejími rodiči za to, abych byl pořád s ní. Tak proč si občas neužít, že ano? Takhle začínaly všechny její úlety. Nejdřív si něco mumlala, a pak lentilky,..ty zatracený lentilky....Už zase si s nima pohrávala. Musel jsem tomu nějak zabránit. Chytil jsem ji proto za ruku. ostražitě jsem se díval na ty lentilky a v hlavě se mi začal rýsovat bojový plán. Zničím je. Vymažu je jednou provždy z povrchu zemského. Usmál jse se. Už jsem taky začínal bláznit. POhlédl jsem Mary do očí. V tu chvíli na mě zařvala: "Vypadni! Vypadni ty kreténe!" A začala na mě vytahovat nůž. Ryhla jsem se vzpamatoval. Čert vem peníze, který mi platili. Ona mě chtěla zabít!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Daduu Daduu | Web | 25. července 2008 v 10:24 | Reagovat

Je to tu nadherny a mas skvely povidky jen tak dal ;) :)

2 Rachel Rachel | Web | 31. července 2008 v 10:50 | Reagovat

fakt upa supa povidka, na tohle bych nikdy neprisla :) jukni na muj blogis a taky si precti nejake moe :) a diky za pripadne komentiky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama